Apartmány v Galaţi

Potřebujete ubytování v Galaţi ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Galaţi. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Galaţi má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


44 výsledků nalezeno, zobrazeno 41 - 44 «« « 1 2 3 

41. Maxim Centrum 

Foto: Maxim Centrum
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
29 %

Situated in Galaţi in the Galaţi region, Maxim Centrum features a balcony. Featuring garden views, this apartment also includes free WiFi. The apartment includes 1 bedroom and a kitchen with a microwave and a fridge. A flat-screen TV is offered.


42. Apartament Sweet Luxury 

Foto: Apartament Sweet Luxury
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
96 %

Apartament Sweet Luxury offers accommodation with a shared lounge and free WiFi, and is situated in Galaţi. All units include a fully equipped kitchen, allowing guests to prepare their own meals. Some units have a dining area and/or a balcony.


43. Apartament Horatio 

Foto: Apartament Horatio
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Offering free WiFi and city views, Apartament Horatio is an accommodation located in Galaţi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


44. Noblesse Suite 

Foto: Noblesse Suite
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Noblesse Suite is located in Galaţi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a balcony.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby44 - 44 RON za noc

44 výsledků nalezeno, zobrazeno 41 - 44 «« « 1 2 3 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: